پرس هیدرولیک 12 تن ایستاده بیگ رد

مدل: TY12002

پرس هیدرولیک ایستاده
  • مناسب جهت فشرده سازی، خم کردن، صاف کردن، فرم دادن و مواردی از این قبیل
  • قابلیت ایجاد فشار دلخواه و تنظیم شونده
  • مجهز به پکینگ مقاوم جهت جلوگیری از برگشت پیستون و اصطلاحا خالی کردن بار
  • پمپ مجهز به فشارشکن اتوماتیک جهت جلوگیری از آسیب دیدگی مجموعه
  • سیلندر و پیستون با قطر بالا جهت عمل کردن در فشارهای پایین و کاهش سایش بین قطعات رفت و برگشتی و نیز افزایش طول عمر پرس
  • پیستون جلا داده شده و مقاوم در برابر خورندگی
  • روکش با آلیاژ ضد زنگ ،کاربری آسان و بدون خطر
  • مجهز به یک دسته پمپ بزرگ جهت عملکرد راحت
  • ساخته شده با فلز مقاوم و با استاندارد بالا برای طول عمر مناسب
پرس هیدرولیکی

ویدیو آموزش و معرفی پرس هیدرولیکی

مدل:TY12002
ظرفیت12 تن
کورس175 میلی متر
ابعاد1070*450*680 م م
وزن68.5 کیلوگرم
محدوده عملکرد0 تا 920 میلی متر

یکی از روش های کم کردن هزینه برای شکل دادن به قطعات استفاده از پرس هیدرولیکی است. با استفاده از پرس هیدرولیکی شما دیگر نیازی به تراش قطعه و به تبع آن استفاده از دستگاه های گران قیمت جهت تراش و فرم دادن قطعه را نخواهید داشت.

پرس هیدرولیک 12 تن ایستاده بیگ رد طراحی شده برای صنایع خودرو، صنایع سنگین، پیاده سازی، ناوگان و تعمیرگاه های صنعتی که می تواند عمل فشرده سازی، خم کردن، صاف کردن و فرم دادن را برای ما فراهم کند.

به طور معمول برای جا انداختن و بیرون آوردن بلبرینگ فرمان، محور ماشین، گیربکس، پکینگ ها، اتصالات U شکل و امثالهم از پرس هیدرولیک استفاده می شود.

ساختار پرس هیدرولیکی 12تن ایستاده بیگ رد برای قرار گرفتن به صورت عمودی یا همان ایستاده طراحی شده که تسلط کاربر روی کار را بالا می ­برد. با توجه به ساختار ساده پرس، به لحاظ عرضی فضای کمی توسط پرس اشغال می­­ شود.

پرس هیدرولیک ایستاده

پمپ پرس هیدرولیک 12 تن ایستاده بیگ رد توسط یک شیلنگ و به وسیله یک کوپلینگ به رم متصل شده و خط هیدرولیکی را تشکیل می­ دهد. اتصال کوپلینگی سرعت اتصال را بالا می­ برد.

دو ورق ضخیم فولادی جهت محکم کردن و دربرگرفتن قطعات تحت فشار در مجموعه پرس هیدرولیک قرار داده شده که باعث ایمنی و دقت بالای کار می­ شود. گاهی مواقع نیز برای عملیات مورد نظر مثل خم کردن قطعه روی این دو ورق قرار گرفته و با فشار پرس به سمت پایین خم ­می ­­شود.

توسط گیج تعبیه شده در مجموعه پرس هیدرولیک، می­ توان میزان فشار وارده را به میزان دلخواه و با توجه به نیاز قطعه تحت فشار وارد نمود. شاخص های گیج با دو واحد تن و متریک طراحی شده است. این موضوع دقت عملیات را بالا برده و در بسیاری از صنعت ها که میزان بار وارده از قبل تعیین شده است پارامتری مهم محسوب می شود.

این پرس در تمامی تمعیرگاه ها و مراکز معاینه فنی و امثالهم قابلیت استفاده را داراست. از پرس هیدرولیک 12تن ایستاده بیگ رد در سایر زمینه های صنعتی نیز استفاده می­ گردد.

محصولات مرتبط

پرس هیدرولیک 20 تن ایستاده بیگ رد
پرس هیدرولیک 10 تن رومیزی بیگ رد
فهرست