پرس هیدرولیک 10 تن رومیزی بیگ رد

مدل: TY10003

پرس هیدرولیک رومیزی 10تن بیگ رد
  • مناسب جهت فشرده سازی، خم کردن، صاف کردن، فرم دادن و …
  • قابلیت ایجاد فشار دلخواه و تنظیم شونده
  • مجهز به پکینگ مقاوم جهت جلوگیری از برگشت پیستون و اصطلاحا خالی کردن
  • پمپ مجهز به فشارشکن اتوماتیک جهت جلوگیری از آسیب دیدگی مجموعه
  • سیلندر و پیستون با قطر بالا جهت عمل کردن در فشارهای پایین روغن و کاهش سایش بین قطعات رفت و برگشتی و نیز افزایش طول عمر پرس
  • روکش با آلیاژ ضد زنگ
  • کاربری آسان و بدون خطر
  • ساخته شده با فلز مقاوم و با استاندارد بالا برای طول عمر مناسب
  • پیستون جلا داده شده و مقاوم در برابر خورندگی
  • مجهز به یک دسته پمپ بزرگ جهت عملکرد راحت
پرس هیدرولیک رومیزی 10تن بیگ رد

ویدیو آموزش و معرفی پرس هیدرولیکی

مدل:TY10003
ظرفیت10 تن
کورس175 میلی متر
ابعاد1070*450*680 م م
وزن45.2کیلوگرم

یکی از روش های کم کردن هزینه برای شکل دادن به قطعات استفاده از پرس هیدرولیکی است. با استفاده از پرس هیدرولیکی شما دیگر نیازی به تراش قطعه و به تبع آن استفاده از دستگاه های گران قیمت جهت تراش و فرم دادن قطعه را نخواهید داشت.

پرس هیدرولیک 10 تن رومیزی بیگ رد طراحی شده برای صنایع خودرو، صنایع سنگین، پیاده سازی، ناوگان و تعمیرگاه های صنعتی که می تواند عمل فشرده سازی، خم کردن، صاف کردن و فرم دادن را برای ما فراهم کند.

به طور معمول برای جا انداختن و بیرون آوردن بلبرینگ فرمان، محور ماشین، گیربکس، پکینگ ها، اتصالات U شکل و مواردی از این قبیل از پرس هیدرولیکی استفاده می شود.

ساختار پرس هیدرولیکی 10 تن بیگ رد برای قرار گرفتن روی میز کار طراحی شده است. در واقع تفاوت این پرس با سایر پرس­ ها که پرس های ایستاده باشند، در بدون پایه بودن است که آن را مناسب برای کار کردن روی میز کرده است.

پرس هیدرولیک 10 تن رومیزی
پرس هیدرولیک رومیزی 10تن بیگ رد

پمپ پرس هیدرولیکی 10 تن رومیزی بیگ رد توسط یک شیلنگ و به وسیله یک کوپلینگ به رم متصل شده و خط هیدرولیکی را تشکیل می­ دهد. اتصال کوپلینگی سرعت اتصال را بالا می­ برد.

دو ورق ضخیم فولادی جهت محکم کردن و دربرگرفتن قطعات تحت فشار در مجموعه محصول قرار داده شده که باعث ایمنی و دقت بالای کار می ­شود. گاهی مواقع نیز برای عملیات مورد نظر مثل خم کردن قطعه روی این دو ورق قرار گرفته و با فشار پرس هیدرولیک به سمت پایین خم ­می ­­شود.

توسط گیج تعبیه شده در مجموعه پرس هیدرولیک، می­ توان میزان فشار وارده را به میزان دلخواه و با توجه به میزان تحمل قطعه تحت فشار وارد نمود. شاخص های گیج با دو واحد تن و متریک طراحی شده است.

پرس هیدرولیکی بیگ رد در تمامی تمعیرگاه ها و مراکز معاینه فنی و امثالهم قابلیت استفاده را داراست. از پرس هیدرولیک 10تن رومیزی در سایر زمینه های صنعتی نیز استفاده می­ گردد.

محصولات مرتبط

پرس هیدرولیک 12تن ایستاده بیگ رد
استند موتور تاشو 680 کیلوگرمی بیگ رد
فهرست