فنرجمع کن 1تن ایستاده پنوماتیک قابل تنظیم بیگ رد

مدل: TRK1500-5

  • جهت فشرده سازی و باز کردن فنر کمک خودرو برای انجام امور تعمیراتی
  • دارای یک پمپ هوا جهت انجام فعالیت با سرعت و قدرت بیشتر
  • مجهز به سری قابل تنظیم برای قفل کردن فنرهای با قطرهای متفاوت
  • توانایی فشرده ­سازی یا نگهداری فنر در حالت فشرده
  • عمل کردن هم با نیروی باد و هم با فشار دادن پدال هیدرولیکی
  • فشرده ­سازی فنر به میزان دلخواه
  • بالابردن ضریب ایمنی فعالیت

ویدیو آموزش و معرفی فنرجمع کن هیدرولیکی و پنوماتیکی

مدل:TRK1500-5
ظرفیت1 تن
بازه کاری210 تا 570 میلی متر
کورس رم325 میلی متر
طول فنر فشرده شده400 میلی متر
وزن34 کیلوگرم

اصولا در تعمیرگاه ­ها و مراکز جلوبندی سازی یکی از رایج ­ترین فعالیت­ ها، تعویض کمک فنر و یا بیرون آوردن آن برای تعمیرات ضروری است. با توجه به وزن و البته قدرت بالای فنر، فشرده سازی فنر و بیرون آوردن کمک فنر توسط دست امکان پذیر نیست.

فنرجمع کن 1تن ایستاده بادی قابل تنظیم بیگ رد، ساخته شده از آلیاژ فولاد توانایی فشرده سازی فنر را با استفاده از نیروی روغن یا باد داراست. فنر جمع کن ایستاده بادی می ­تواند به کاربر این اجازه را دهد که با صرف کمترین میزان انرژی و نیز با اطمینان کامل از عدم آسیب دیدگی شخص یا کمک فنر اقدام به فشرده سازی فنر و بیرون آوردن کمک فنر کند. به همین دلیل فنرجمع کن های ایستاده هیدرولیک و پنوماتیک (بادی) به عنوان تجهیزات و لوازم گاراژی و تعمیرگاهی پر کاربرد به شمار می روند.

فنر جمع کن

در مدل پنوماتیکی(بادی) فنر جمع کن، فعالیت مشابه در مدت زمان کمتر و با سرعت بیشتری انجام می­ گیرد. قدرت تولید شده در این مدل نسبت به فنرجمع کن هیدرولیکی بیشتر است و راحت­ تر می­ توان مسیر عملیات را کنترل کرد.

این عملیات با قرار دادن فنر در بین دو فک فنرجمع کن و فشردن پدال اتفاق می  ­افتد.

فنر جمع کن ها علاوه بر نوع فرمان عملیات که به دو نوع هیدرولیکی و پنوماتیکی تقسیم می شود، از لحاظ سری قفل کننده فنر هم به دو گروه فنر جمع کن با سری قابل تنظیم و فنر جمع کن با سری قابل تعویض تقسیم می شوند. در این مدل همانطور که در تصویر مشاهده می شود، سری از نوع قابل تنظیم بوده و کاربر با توجه به قطر فنر مورد نظر می تواند این سری را با دستگیره های طراحی شده روی سری تنظیم کند.

محصولات مرتبط

فنرجمع کن 1تن ایستاده هیدرولیک با سری های متغیر بیگ رد
جک بطری هیدرولیکی تلسکوپی 10 تن دسته از بغل بیگ رد
فهرست