جک سوسماری 40تن/20تن تلسکوپی پنوماتیکی (بادی) بیگ رد

مدل: TRA40-2A

جک سوسماری 20 تن 40 تن تلسکوپی بادی
  • مناسب برای بالا بردن خودروهای سنگین همچون کامیون، ماشین آلات کشاورزی و مواردی از این قبیل
  • دارای یک پمپ هوای قدرتمند برای بارهای سنگین بدون صرف کمترین نیروی فیزیکی توسط کاربر
  • مجهز به سیستم کنترل فشار بیش از حد
  • مجهز به یک دسته بلند با امکان قفل سه مرحله ای جهت حرکت و جابجایی راحت
  • دارای لاستیک هایی با جنس نرم و منعطف برای جابجایی راحت
  • دارای ظرفیت دوگانه 20تن و 40تن و پیستون های تلسکوپی
  • توانایی تنظیم و کنترل جک متناسب با ظرفیت بار توسط تلسکوپی بودن پیستون های جک
  • دارای دو عدد واسطه جهت افزایش ارتفاع بالا برنده جک
  • مجهز به دو سری کمکی برای بالا بردن میزان ارتفاع حداقل و حداکثر جک
جک سوسماری بادی تلسکوپی

ویدیو آموزش نحوه استفاده از جک سوسماری ۲۰تن ۴۰تن تلسکوپی بادی

مدل:TRA40-2A
ظرفیت40/20 تن
فشار هوا0.9-1.2 مگاپاسکال
کمترین ارتفاع190 میلی متر
بیشترین ارتفاع504 میلی متر (به همراه دو کمکی)
میزان کورس20تن: 88 میلی متر
40تن: 106 میلی متر
ارتفاع دو عدد کمکی45+75 میلی متر
سایز270*300*840 م م
وزن62 کیلوگرم

جک های سوسماری موجود در بازار جهت بالا بردن خودروهای سبک و سنگین، به دو گروه هیدرولیکی و پنوماتیکی (بادی) تقسیم می شوند. انواع جک سوسماری بادی که به دو صورت معمولی و تلسکوپی طراحی می شوند، عموما با ظرفیت و تناژهای بالا جهت بالا بردن بارها و خودروهای سنگین که نیاز به قدرت بیشتری جهت جابجایی دارند، استفاده می شود. پسوند بادی جک سوسماری بادی بیگ رد این مورد را بیان می ­کند که سیستم فرماندهی این جک به صورت پنوماتیک بوده و برای استفاده از آن نیاز به یک کمپورسور هوا است که با متصل شدن جک به مخزن هوا و سپس باز کردن مسیر پنوماتیک توسط شاسی ها و یا دستگیره تفنگی، نیروی باد به واسطه بلوک پنوماتیکی به پمپ روغن منتقل شده و باعث بالا رفتن پیستون و به تبع آن بار می ­شود..

جک سوسماری 20 تن/ 40 تن تلسکوپی بادی (پنوماتیک) بیگ­ رد مجهز به یک پمپ هوا برای بلند کردن بارهای سنگین است. تمامی پمپ ها و اتصالات پنوماتیک و هیدرولیک این جک در داخل بدنه قوطی شکل جک قرار گرفته و باعث به وجود آمدن ساختاری یکپارچه برای قرارگیری راحت در زیر خودروهای سنگین با ارتفاعات مختلف شده است. این جک دارای سرعتی بیشتر نسبت به  سایر محصولات هیدرولیکی در هنگام بالا بردن بار و تماس جک با بار است.

این مدل جک­ ها دارای ظرفیت هایی بین 15 تا 60 تن هستند. دسته این جک­ها دارای طول بلندی بوده و در سه زوایه 45درجه، 90 درجه و 180 درجه قفل شده و امکان جابجایی راحت جک را مقتضی با شرایط خاص خودرو یا مکان، فراهم می­ کند.

مدل مذکور جک بادی تلسکوپی بیگ رد دارای دو ظرفیت 20تن و 40تن است که به تبع همین میزان ارتفاع بالا برنده جک به نسبت ظرفیت بالا برنده تغییر می­ کند.

جک سوسماری بادی تلسکوپی 20/40/60 تن
جک سوسماری 20تن 40تن تلسکوپی بادی

ضامن تعبیه شده روی دسته جک سوسماری تلسکوپی بادی بیگ رد که دارای دو گزینه UP و DOWN است برای بالا بردن و پایین آوردن بار طراحی شده است. با چرخاندن آن به سمت گزینه UP جک بالا رفته و با چرخاندن آن به سمت DOWN شاهد پایین آمدن جک خواهیم بود.

جک های سوسماری پنوماتیکی (بادی) برای خودروهای نیمه سنگین و سنگین مناسب بوده و اصولا ارتفاع بدنه این جک ها اجازه استفاده از آن برای خودروهای سواری را نمی­ دهد. طراحی فشرده جک سوسماری 20 تن / 40 تن تلسکوپی بادی این اجازه را می ­دهد که به راحتی زیر ماشین های سنگین قرار گرفته و با بالابردن ماشین فضای لازم برای انجام تعمیرات را فراهم کند.

کنترل ارتفاع دلخواه جک با استفاده از ضامن دو جهته روی دسته جک سوسماری تلسکوپی بادی کاملا امکان­ پذیر و قابل اجراست.

دو عدد سری کمکی برای اضافه کردن میزان ارتفاع بالابرنده جک سوسماری تلسکوپی بادی در مجموعه تعبیه شده که به میزان مشخصی این ارتفاع را افزایش می­ دهند و باعث ارتباط سریع جک با بار نیز می­ شوند.

محصولات مرتبط

جک سوسماری 22 تن پنوماتیکی (بادی) بیگ رد
جک سوسماری 60تن/40تن/20تن تلسکوپی پنوماتیکی (بادی) فک کوتاه بیگ رد
فهرست