موتوربند ۵۰۰ کیلوگرمی بیگ رد

مدل: TW05001

موتوربند
  • قلاب و قفل کننده دوقلو برای ایجاد تعادل
  • پیچ تنظیم برای تنظیم میزان بار
  • دارای پایه های پلاستیکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی بار
  • ساخته شده با فولاد مقاوم و ضد زنگ
  • برای قراردادن موتور یا گیربکس در موقعیت دقیق
  • مناسب برای موتورهای 4 یا 6 سیلندر
موتوربند
مدل:TW05001
ظرفیت500 کیلوگرم
فاصله بین دو پایه۱۵۰۰ میلی متر
وزن۱۶ کیلوگرم

تعمیرات اساسی روی موتور خودروها مستلزم بیرون آوردن و جدا کردن موتور خودرو از روی شاسی است. چنین عملیاتی به دلیل وزن بالا و معلق شدن این وزن علاوه بر قدرت بالا نیاز به تعادل نیز دارد. موتوربند 500 کیلوگرمی بیگ رد به شما این امکان را می دهد که موتور خودرو را با ایجاد تعادل و محکم نگه داشتن آماده جدا سازی توسط جک موتوردرآر یا سایر تجهیزات همچون جرثقیل سقفی می کند.

موتوربند یکی از مهمترین ابزارها و لوازم و تجهیزات تعمیرگاهی برای افراد مبتدی و حرفه ای به شمار می رود. ساختار محکم بدنه موتوربند 500 کیلویی دو زنجیر بیگ رد به شما اجازه تعمیرات سنگین اعم از باز و بسته کردن موتور، گیربکس، دیفرانسیل و غیره را می­ دهد. پایه­ های پلاستیکی این موتوربند باعث عدم آسیب­ دیدگی بدنه خودرو در حین انجام عملیات می­ شود.

در حین انجام تعمیرات می­ توان توسط موتوربند 500 کیلویی دو زنجیر بیگ رد موتور خودرو را مهار و یا جابجا کرد.

بعد از انجام تعمیرات روی موتور و هنگام نصب آن روی شاسی نیز از موتوربند بیگ رد برای ایجاد تعادل و قرار دادن درست و دقیق موتور در محل اصلی خود با کمترین دخالت کاربر، استفاده می کنند. در تمامی این مراحل علاوه بر کمتر شدن مصرف نیروی فیزیکی توسط کاربر، ایمنی کار در چنین شرایطی توسط موتوربند، موتوردرآر، استند موتور و تجهیزاتی از این قبیل بالا رفته و میزان بهره وری را افزایش می دهد.

موتوربند

محصولات مرتبط

جک تودلی (ثانویه) مخصوص جک چهارستون
فلنج باز کن (جک جدا کننده) هیدرولیکی گوه ای بیگ رد
فهرست