جک سوسماری 60تن/40تن/20تن تلسکوپی پنوماتیکی (بادی) فک کوتاه بیگ رد

مدل: TRA60-3AL

جک سوسماری بادی تلسکوپی پنوماتیکی فک کوتاه
  • مناسب برای بالا بردن خودروهای سنگین همچون کامیون، اتوبوس، ماشین آلات کشاورزی و مواردی از این قبیل
  • دارای یک پمپ هوای قدرتمند برای بالا بردن بارهای سنگین بدون صرف کمترین نیروی فیزیکی
  • مجهز به سیستم کنترل فشار بیش از حد
  • مجهز به یک دسته بلند با امکان قفل سه مرحله ای جهت حرکت و جابجایی راحت
  • دارای لاستیک هایی با جنس نرم و منعطف برای جابجایی راحت
  • دارای ظرفیت سه گانه 20تن و 40تن و 60تن
  • توانایی تنظیم و کنترل جک متناسب با ظرفیت بار توسط تلسکوپی بودن پیستون های جک
  • مجهز به دو سری کمکی برای بالا بردن میزان ارتفاع حداکثر جک
  • دارای فک کوتاه برای قرارگیری راحت تر زیر خودرو
جک سوسماری بادی

ویدیو آموزش نحوه استفاده از جک سوسماری ۲۰تن ۴۰تن ۶۰تن تلسکوپی بادی فک کوتاه

مدل:TRA60-3AL
ظرفیت60/40/20 تن
کمترین ارتفاع150 میلی متر
بیشترین ارتفاع447 میلی متر (به همراه دو کمکی)
میزان کورس20تن: 61 میلی متر
40تن: 59 میلی متر
60تن: 57 میلی متر
ارتفاع دو عدد کمکی45+75 میلی متر
سایز150*295*875 م م
وزن64 کیلوگرم

جک های سوسماری موجود در بازار جهت بالا بردن خودروهای سبک و سنگین، به دو گروه هیدرولیکی و پنوماتیکی (بادی) تقسیم می شوند. انواع جک سوسماری بادی که به دو صورت معمولی و تلسکوپی طراحی می شوند، عموما با ظرفیت و تناژهای بالا جهت بالا بردن بارها و خودروهای سنگین که نیاز به قدرت بیشتری جهت جابجایی دارند، استفاده می شود. پسوند بادی جک سوسماری تلسکوپی بادی بیگ رد این مورد را بیان می­ کند که سیستم فرماندهی این جک به صورت پنوماتیک بوده و برای استفاده از آن نیاز به یک کمپورسور هوا است. با متصل شدن جک به مخزن هوا و سپس باز کردن مسیر پنوماتیک توسط شاسی ها و یا دستگیره تفنگی، نیروی باد به واسطه بلوک پنوماتیکی به پمپ روغن منتقل شده و باعث بالا رفتن پیستون و به تبع آن بار می­ شود.

جک سوسماری 60تن/40تن/20تن تلسکوپی بادی (پنوماتیک) فک کوتاه بیگ ­رد مجهز به یک پمپ هوا برای بلند کردن بارهای سنگین است. تمامی پمپ ها و اتصالات پنوماتیک و هیدرولیک این جک در داخل بدنه قوطی شکل جک قرار گرفته و باعث به وجود آمدن ساختاری یکپارچه برای قرارگیری راحت در زیر خودروهای سنگین با ارتفاعات مختلف شده است. این جک دارای سرعتی بیشتر نسبت به  سایر محصولات هیدرولیکی در هنگام بالا بردن بار و تماس جک با بار است.

این مدل جک ­ها دارای ظرفیت ­هایی بین 15 تا 60 تن هستند. دسته این جک ها دارای طول بلندی بوده و در سه زوایه 45 درجه، 90 درجه و 180 درجه قفل شده و امکان جابجایی راحت جک را مقتضی با شرایط خاص خودرو یا مکان، فراهم می ­کند.

مدل مذکور جک سوسماری بادی تلسکوپی بیگ رد دارای سه ظرفیت 20 تن و 40 تن و 60 است که به تبع همین میزان ارتفاع بالا برنده جک به نسبت ظرفیت بالا برنده تغییر می­ کند.

جک سوسماری بادی تلسکوپی 20-40-60 تن بیگ رد

ضامن تعبیه شده روی دسته جک سوسماری 60تن/40تن/20تن تلسکوپی بادی (پنوماتیک) فک کوتاه بیگ رد که دارای دو گزینه UP و DOWN است برای بالا بردن و پایین آوردن بار طراحی شده است. با چرخاندن آن به سمت گزینه UP جک بالا رفته و با چرخاندن آن به سمت DOWN شاهد پایین آمدن جک خواهیم بود.

جک های پنوماتیکی سوسماری برای خودروهای نیمه سنگین و سنگین همچون کامیون و مینی بوس و اتوبوس مناسب بوده و اصولا ارتفاع بدنه این جک ها اجازه استفاده از آن برای خودروهای سواری را نمی­ دهد. طراحی فشرده جک سوسماری 60 تن / 40 تن / 20 تن تلسکوپی بادی فک کوتاه بیگ رد این اجازه را می ­دهد که به راحتی زیر ماشین های سنگین قرار گرفته و با بالابردن ماشین فضای لازم برای انجام تعمیرات را فراهم کند.

فک کوتاه ­تر این مدل نسبت به مدل 20تن/40تن امکان استفاده راحت تر از آن را برای خودروهای بیشتر فراهم می­ کند.

کنترل ارتفاع دلخواه جک با استفاده از ضامن دو جهته روی دسته جک کاملا امکان­ پذیر و قابل اجراست. این مدل از کاربری باعث سرعت بالای عملیات نیز می شود.

دو عدد سری کمکی برای اضافه کردن میزان ارتفاع بالابرنده جک در مجموعه تعبیه شده که به میزان مشخصی این ارتفاع را افزایش می­ دهند و باعث ارتباط سریع جک با بار نیز می­ شوند.

محصولات مرتبط

جک سوسماری 40 تن/ 20 تن تلسکوپی پنوماتیک (بادی) بیگ رد
جک سوسماری 15 تن/ 30 تن تلسکوپی پنوماتیکی (بادی) تاشو بیگ رد
فهرست