جک سوسماری 35 تن پنوماتیکی (بادی) بیگ رد

مدل: TQ35001

جک سوسماری پنوماتیک
  • طراحی شده با ظرفیت بالا جهت استفاده در زمینه صنایع و ماشین آلات و بارهای سنگین
  • مناسب جهت بالا بردن بارها و خودروهای سنگین همچون کامیون، اتوبوس، ماشین های کشاورزی و مواردی از این قبیل برای انجام امور تعمیراتی
  • دارای یک پمپ هوای قدرتمند جهت افزایش سرعت و قدرت جک
  • مجهز به سیستم کنترل فشار بیش از حد
  • مجهز به فنر کنترل کننده حرکت پیستون در هنگام برگشت
  • مجهز به یک دسته بلند و دو عدد چرخ بزرگ جهت حرکت و جابجایی راحت
  • ساختار فشرده برای قرار گرفتن زیر خودرو
جک سوسماری بادی پنوماتیکی

ویدیو آموزش نحوه استفاده از جک سوسماری پنوماتیکی ۲۲ و ۳۵ تن

مدل:TQ35001
ظرفیت35 تن
کمترین ارتفاع250 میلی متر
بیشترین ارتفاع495 میلی متر
کورس جک130 میلی متر
ارتفاع کمکی115 میلی متر
فشارهوا1/2 – 0/7 مگاپاسکال
سایز250*310*550 م م
وزن46 کیلوگرم

جک های سوسماری موجود در بازار جهت بالا بردن خودروهای سبک و سنگین، به دو گروه هیدرولیکی و پنوماتیکی (بادی) تقسیم می شوند. انواع جک سوسماری بادی عموما با ظرفیت و تناژهای بالا جهت بالا بردن بارها و خودروهای سنگین که نیاز به قدرت بیشتری جهت جابجایی دارند، استفاده می شود.

جک سوسماری بادی (پنوماتیک) ۳۵تن بیگ ­رد مجهز به یک پمپ هوا برای بلند کردن بارهای سنگین است. به همین دلیل این جک دارای سرعتی بیشتر نسبت به سایر محصولات در هنگام بالا بردن بار و تماس جک با بار است.

بین پمپ هوا و پمپ روغن جک سوسماری بادی ۳۵ بیگ رد تن یک عدد بلوک هوا وجود دارد که فشار تولید شده در پمپ هوا توسط این بلوک به پمپ روغن منتقل شده و باعث بالا رفتن پیستون در پمپ روغن می ­شود. این ساختار بسیار دقیق عمل کرده و از ایجاد کوچک ­ترین نشتی و اتلاف انرژی جلوگیری می­ کند. قدرت تولید شده در جک هم توسط این ساختار بیشتر از جک هیدرولیکی است.

جک سوسماری بادی بیگ رد
جک سوسماری بادی

طراحی فشرده جک سوسماری پنوماتیک (بادی) 35تن بیگ رد این اجازه را می­ دهد که به راحتی زیر ماشین های سنگین قرار گرفته و با بالابردن ماشین فضای لازم برای انجام تعمیرات را فراهم کند.

دسته جک سوسماری بادی (پنوماتیک) بیگ رد به اندازه کافی بلند بوده و امکان حمل و نقل و جابجا کردن جک را فراهم می­ کند. دو عدد چرخ بزرگ جک سوسماری بادی بیگ رد نیز برای جابجایی و حرکت دادن آن در زیر خودرو و مرکز تعمیرگاهی شرایط مساعدی را فراهم کرده است.

کنترل ارتفاع دلخواه جک با در دست داشتن قطعه تفنگی در سر شیلنگ کاملا امکان­ پذیر بوده و با سرعت زیادی نیز قابل انجام است. این روش کاربری کنترل جک و استفاده از آن را بسیار ساده کرده است.

تعدادی رابط برای بالا بردن ارتفاع حداقل جک سوسماری بادی 35 تن بیگ رد و زودتر رسیدن پیستون به محل اتصالا بالا بردن بار تعبیه شده که روی استند خاص طراحی شده بر روی دسته قرار گرفته و می توان با گذاشتن یکی از آن ها بر روی پیستون ارتفاع حداقل جک را بالا برد.

محصولات مرتبط

جک سوسماری 2 تن دسته گردون کیفی بیگ رد
جک سوسماری 22 تن پنوماتیکی (بادی) بیگ رد
فهرست