جک دنده ای 1/5 تن بیگ رد

مدل: TRJ7310-1/5

جک دنده ای بیگ رد
  • ساخته شده از فولاد بسیار مستحکم و با عمر زیاد
  • طراحی فشرده و دسته قابل چرخش
  • دارای بازه عملکردی بلند و کورس زیاد
  • مجهز به دسته برای جابجایی و حمل راحت
  • قابلیت و کنترل میزان ارتفاع دلخواه
  • کاربری بسیار آسان و صرفا با استفاده از نیروی مستقیم کاربر
  • قابل استفاده در صنایع مختلف (علاوه بر بالا بردن وسایل نقلیه)
جک دنده ای

ویدیو آموزش نحوه کار با جک دنده‌ای

مدل:TRJ7310-1/5
ظرفیت1.5 تن
کمترین ارتفاعبالا:600 پایین:60 م م
کورس300 میلی متر
وزن13.5 کیلوگرم

جک دنده ای ۱.۵ تن یکی از مناسب ترین و استانداردترین نوع ابزار برای بالا بردن بار در صنایع سنگین و در مجموع بالا بردن بارهایی علاوه بر خودرو است.

جک دنده ای بیگ رد دارای مدل های مختلف ۱.۵، ۳، ۵، ۱۰، ۱۶ و ۲۰ تن است که ارتفاع بالا بردن آن ها نیز باهم متفاوت است.

جک دنده ای بر مبنای انتقال مکانیکی طراحی شده است و هیچگونه سیالی در بالا رفتن آن نقش ندارد و صرفا نیروی فیزیکی کاربر باعث بالا رفتن یا پایین آمدن آن می ­شود. به همین دلیل در بازار به این جک، جک دنده ای مکانیکی یا جک مکانیکی نیز گفته می شود.

ناخنی جک دنده ای که وظیفه حمل بار را برعهده دارد در قسمت زیرین بدنه و نزدیک زمین قرار دارد و این امر باعث استفاده از آن در نقاط غیرقابل دسترس برای سایر بالابرها می شود.

جک دنده ای بیگ رد
جک دنده ای بیگ رد

برای استفاده از جک دنده ای ۱.۵ تن بیگ رد هم می بایست دسته را در جهت عقربه های ساعت به حرکت در آورد تا شاهد بالا رفتن ناخنی و سری و به تبع آن بالا رفتن بار بود.

جک دارای دو نقطه تماس برای بالا بردن بار تا ارتفاع دلخواه است. یعنی کاربر علاوه بر ناخنی قسمت زیرین جک می تواند از سری جک نیز در مواقع نیاز برای بالا بردن بار استفاده کند که این امر باعث افزایش گستره عملکردی جک دنده ای بیگ رد در صنایع مختلف می شود.

برای خالی کردن فشار و پایین آوردن بار کافیست دسته جک دنده ای بیگ رد را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا جک و به تبع آن بار به موقعیت اولیه خود برگردند.

از مهمترین مزایای جک دنده ای ۱.۵ تن بیگ رد می ­توان از قابلیت استفاده از آن در کوتاه ­ترین ارتفاعات که معمولا غیر قابل دسترس هستند و نیز عدم وجود معایبی همچون نشتی که بر روند عملکردی جک تاثیر  می­ گذارد، نام برد.

محصولات مرتبط

جک سوسماری 2 تن پنوماتیکی تیوبی (دو تیوب) بیگ رد
جک دنده ای 20 تن بیگ رد
فهرست