بکس بادی 1/2 اینچ فشارقوی کوانی تایوان

مدل: KI-857

بکس بادی 1/2 اینچ کوانی تایوان
  • دارای 4 حالت و قدرت متفاوت
  • مکانیزم چکش دوقلو
  • دارای اگزوز مجهز به صدا خفه کن
  • دارای گشتاور 700 فوت پوند یا 950 نیوتن متر
  • دارای دورانی با سرعت 7000 دور بر دقیقه
بکس بادی 1/2 اینچ کوانی تایوان
مدل:KI-857
سرعت7000 دور بر دقیقه
بیشترین گشتاور700 فوت پوند / 950 نیوتن متر
فشار هوای مورد نیاز90 پی اس آی / 6.2 بار
سایز اتصال ورودی هوا1/4 اینچ
طول بکس بادی204 میلی متر / 8 اینچ
وزن2.88 کیلوگرم

بکس بادی 1/2 اینچ کوانی به شما این امکان را می­ دهد که عملیات باز و بسته کردن پیچ و مهره هایی که عموما با باز کردن توسط آچارهای معمول انرژی و وقت زیادی را از کاربر می گیرد به راحتی و با صرف کمترین انرژی و زمان ممکن انجام دهید.

بکس بادی 1/2 اینچ کوانی ابزاری عمومی جهت باز و بسته کردن راحت پیچ و مهره است که در بسیاری از مراکز تعمیرگاهی و کارگاهی و فروشگاهی قابل استفاده است. این ابزار خصوصا در صنعت تعمیرات بخش های مختلف اتومبیل کاربرد فراوانی دارد.

اجرای فرمان باز کردن یا بستن توسط نیروی باد انجام می­­ شود. قسمت انتهایی بکس بادی به مخزن هوا متصل شده و با فشردن ضامن تفنگی این ابزار، مشاهده خواهید کرد که نوک مربعی شکل بکس شروع به چرخش به چپ یا راست می­ کند. بکس بادی 1/2 اینچ کوانی برای استفاده افراد مبتدی یا حرفه ای که در طول روز تعداد دفعات زیادی پیچ و مهره را باز و بسته می کنند مناسب است.

بکس بادی 1/2 اینچ کوانی از لحاظ ظاهری به گونه ­ای طراحی شده که کاربر توانایی استفاده از آن را در نقاط سخت و با دسترسی کم داشته باشد.

سرعت و قدرت بالای این ابزار گستره عملکرد زیادی را برای مصرف کننده فراهم کرده است و کاربر توسط این ابزار توانایی باز کردن انواع و اقسام پیچ و مهره ­ها را خواهد داشت. بکس بادی 1/2 اینچ کوانی در 4 موقعیت متفاوت قدرتی قرار گرفته و گشتاور بالایی را برای باز کردن پیچ و مهره ها تولید می کند.

بکس بادی 1/2 اینچ کوانی تایوان

محصولات مرتبط

درجه باد تفنگی گاراژی و کارگاهی ایرکت ایتالیا
جاروبرقی حرفه ای صنعتی T14.1 کرشر
فهرست