تجهیزات تعمیرگاهی بیگ رد

شرکت تولید کننده جک و لوازم و تجهیزات تعمیرگاهی بیگ رد BIG RED یکی از بزرگ ترین تولیدکننده های لوازم و تجهیزات تعمیرگاهی در جهان به شمار می رود. این شرکت در سال 1954 در چین تاسیس گردیده و در حال حاضر با ظرفیت تولیدی بالغ بر 8 میلیون محصول در سال مشغول فعالیت است.

محصولات این شرکت در بسیاری از کشورهای جهان شاخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

کارخانه تولیدی اصلی این جک در لس آنجلس امریکا با پیشرفته ترین و بهترین مراکز طراحی و تولید و توسعه محصول بنا شده است و محصولات خود را با استانداردهای معتبر جهانی به بازارهای جهانی ارائه می کند.

برند بیگ رد عمده فعالیت خود را با تولیدکنندگان مطرح اتومبیل در سطح جهان از جمله شرکت فورد، جنرال موتورز، دایملر، کرایسلر و رنو دارد.

این شرکت با موفقیت گواهینامه های کنترل کیفیت از جمله ISO-ISO9001-TS16949 را کسب کرده و همچنین گواهینامه کنترل محیط زیست ISO14001 را به دست آورده است.

برند TORIN عنوان هاي “بهترين برند چيني” و “برند مشهور چيني” را کسب کرده و همچنين توسط موسسه ي بازرگاني چين عنوان برترين برند صادر کننده ي چين را در زمينه ي توليد و توسعه را کسب کرده است.
محصولات TORIN با استانداردهاي GS,CE,ASME, BS,DIN,AS و ساير استانداردهاي فني منطبق هستند و از اين لحاظ رتبه ي اول را در جهان دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست