پرس هیدرولیک 20 تن ایستاده بیگ رد

مدل: TY20001

پرس هیدرولیک 20 تن بیگ رد
  • مناسب جهت فشرده سازی، خم کردن، صاف کردن، فرم دادن و مواردی از این قبیل
  • قابلیت ایجاد فشار دلخواه و تنظیم شونده
  • مجهز به پکینگ مقاوم جهت جلوگیری از برگشت پیستون و اصطلاحا خالی کردن
  • پمپ مجهز به فشارشکن اتوماتیک جهت جلوگیری از آسیب دیدگی مجموعه
  • سیلندر با قطر بالا جهت عمل کردن در فشارهای پایین روغن و کاهش سایش بین قطعات رفت و برگشتی و نیز افزایش طول پرس
  • پیستون جلا داده شده و مقاوم در برابر خورندگی
  • روکش با آلیاژ ضد زنگ ،کاربری آسان و بدون خطر
  • مجهز به یک دسته پمپ بزرگ جهت عملکرد راحت
  • ساخته شده با فلز مقاوم و با استاندارد بالا برای طول عمر مناسب
پرس هیدرولیکی

ویدیو آموزش و معرفی پرس هیدرولیکی

مدل:TY20001
ظرفیت20 تن
کورس185 میلی متر
محدوده عملکرد0 تا 910 میلی متر
وزن96.8کیلوگرم

یکی از روش های کم کردن هزینه برای شکل دادن به قطعات استفاده از پرس هیدرولیکی است. با استفاده از پرس هیدرولیکی شما دیگر نیازی به تراش قطعه و به تبع آن استفاده از دستگاه های گران قیمت جهت تراش و فرم دادن قطعه را نخواهید داشت.

پرس هیدرولیک 20 تن ایستاده بیگ رد طراحی شده برای صنایع خودرو، صنایع سنگین، پیاده سازی، ناوگان و تعمیرگاه های صنعتی که می تواند عمل فشرده سازی، خم کردن، صاف کردن و فرم دادن را برای ما فراهم کند.

به طور معمول برای جا انداختن و بیرون آوردن بلبرینگ فرمان، محور ماشین، گیربکس، پکینگ ها، اتصالات U شکل و امثالهم از پرس هیدرولیک استفاده می شود.

ساختار پرس هیدرولیکی 20 تن ایستاده بیگ رد برای قرار گرفتن به صورت عمودی یا همان ایستاده طراحی شده که تسلط کاربر روی کار را بالا می ­برد. با توجه به ساختار ساده پرس، به لحاظ عرضی فضای کمی توسط پرس اشغال می­­ شود.

پرس هیدرولیک 20 تن بیگ رد

پمپ پرس هیدرولیک 20 تن ایستاده بیگ رد توسط یک شیلنگ و به وسیله یک کوپلینگ به رم متصل شده و خط هیدرولیکی را تشکیل می ­دهد. اتصال کوپلینگی سرعت اتصال را بالا می برد.

دو ورق ضخیم فولادی جهت محکم کردن و دربرگرفتن قطعات تحت فشار در مجموعه پرس هیدرولیک قرار داده شده که باعث ایمنی و دقت بالای کار می ­شود. گاهی مواقع نیز برای عملیات مورد نظر مثل خم کردن قطعه روی این دو ورق قرار گرفته و با فشار پرس به سمت پایین خم ­می­­ شود.

توسط گیج تعبیه شده در مجموعه پرس هیدرولیک بیگ رد، می­ توان میزان فشار وارده را به میزان دلخواه و با توجه به نیاز قطعه تحت فشار وارد نمود. شاخص های گیج با دو واحد تن و متریک طراحی شده است. این موضوع دقت عملیات را بالا برده و در بسیاری از صنعت ها که میزان بار وارده از قبل تعیین شده است پارامتری مهم محسوب می شود.

پرس هیدرولیک بیگ رد در تمامی تمعیرگاه ها و مراکز معاینه فنی و امثالهم قابلیت استفاده دارد. از پرس هیدرولیک 20تن ایستاده بیگ رد در سایر زمینه های صنعتی نیز استفاده می ­گردد.

محصولات مرتبط

پرس هیدرولیک 30 تن ایستاده بیگ رد
پرس هیدرولیک 12تن ایستاده بیگ رد
فهرست