فنرجمع کن 1تن ایستاده هیدرولیک قابل تنظیم بیگ رد

مدل: TRK1500-2

  • جهت فشرده سازی فنر و باز کردن و جا انداختن کمک فنر خودرو برای انجام امور تعمیراتی
  • توانایی فشرده­ سازی یا نگهداری فنر در حالت فشرده
  • مجهز به سری قابل تنظیم برای قفل کردن فنرهای با قطرهای متفاوت
  • عمل کردن با پدال و به صورت هیدرولیک
  • فشرده ­سازی فنر به میزان دلخواه
  • بالابردن ضریب ایمنی فعالیت

ویدیو آموزش و معرفی فنر جمع کن هیدرولیکی و پنوماتیکی

مدل:TRK1500-2
ظرفیت1 تن
بازه کاری210 تا 570 میلی متر
کورس رم325 میلی متر
طول فنر فشرده شده400 میلی متر
وزن31 کیلوگرم

اصولا در تعمیرگاه­ ها و مراکز جلوبندی سازی یکی از رایج­ ترین فعالیت­ ها، تعویض کمک فنر و یا بیرون آوردن آن برای تعمیرات ضروری است. با توجه به وزن و البته قدرت بالای فنر، فشرده سازی فنر و بیرون آوردن کمک فنر توسط دست امکان پذیر نیست.

فنرجمع کن 1تن ایستاده هیدرولیک قابل تنظیم بیگ رد، ساخته شده از آلیاژ فولاد توانایی فشرده سازی فنر را با استفاده از نیروی روغن یا باد داراست. فنر جمع کن ایستاده هیدرولیک می­ تواند به کاربر این اجازه را دهد که با صرف کمترین میزان انرژی و نیز با اطمینان کامل از عدم آسیب دیدگی شخص یا کمک فنر اقدام به فشرده سازی فنر و بیرون آوردن کمک فنر شود. به همین دلیل فنرجمع کن های ایستاده هیدرولیک و پنوماتیک (بادی) به عنوان تجهیزات و لوازم گاراژی و تعمیرگاهی پر کاربرد به شمار می روند.

فنر جمع کن
فنر جمع کن ایستاده هیدرولیک

عملیات فشرده سازی فنر و بیرون آوردن کمک فنر با قرار دادن فنر در بین دو فک فنرجمع کن ایستاده بیگ ردو فشردن پدال اتفاق می ­افتداین عملیات با سرعت و اطمینان مناسبی انجام می شود و بعد از فشردن فنر به میزان دلخواه و بیرون آمدن مهره کمک فنر می توانید اقدام به باز کردن آن کرده و در انتها به آرامی با فشردن پدال تخلیه فنر را آزاد کنید.

فنر جمع کن ها علاوه بر نوع فرمان عملیات که به دو نوع هیدرولیکی و پنوماتیکی تقسیم می شود، از لحاظ سری قفل کننده فنر هم به دو گروه فنر جمع کن با سری قابل تنظیم و فنر جمع کن با سری قابل تعویض تقسیم می شوند. در این مدل همانطور که در تصویر مشاهده می شود، سری از نوع قابل تنظیم بوده و کاربر با توجه به قطر فنر مورد نظر می تواند سری را با دستگیره موجود و به تناسب قطر فنر تنظیم کند.

محصولات مرتبط

صندلی گرد تعمیرگاهی با تنظیم ارتفاع بیگ رد
فنرجمع کن 1تن ایستاده پنوماتیک با سری متغیر بیگ رد
فهرست