فنرجمع کن 1تن ایستاده هیدرولیک با سری های متغیر بیگ رد

مدل: TRK1500-6

ویژگی ­ها

  • جهت فشرده سازی فنر و باز کردن و جا انداختن کمک فنر خودرو برای انجام امور تعمیراتی
  • توانایی فشرده ­سازی یا نگهداری فنر در حالت فشرده
  • دارای فک­ یا همان سری متغیر برای سایزهای مختلف
  • عمل کردن به صورت دستی
  • فشرده ­سازی فنر به میزان دلخواه
  • بالابردن ضریب ایمنی فعالیت

ویدیو آموزش و معرفی فنرجمع کن هیدرولیکی و پنوماتیکی

مدل:TRK1500-6
ظرفیت1 تن
بازه کاری210 تا 570 میلی متر
کورس رم325 میلی متر
طول فنر فشرده شده400 میلی متر
وزن30 کیلوگرم

اصولا در تعمیرگاه­ ها و مراکز جلوبندی سازی یکی از رایج ­ترین فعالیت­ ها، تعویض کمک فنر و یا بیرون آوردن آن برای تعمیرات ضروری است. با توجه به وزن و البته قدرت بالای فنر، فشرده سازی فنر و بیرون آوردن کمک فنر توسط دست امکان پذیر نیست.

فنرجمع کن 1تن ایستاده هیدرولیک با سری قابل تعویض بیگ رد، ساخته شده از آلیاژ فولاد توانایی فشرده سازی فنر را با استفاده از نیروی روغن یا همان پدال هیدرولیک را داراست. فنر جمع کن ایستاده هیدرولیک بیگ رد می­ تواند به کاربر این اجازه را دهد که با صرف کمترین میزان انرژی و نیز با اطمینان کامل از عدم آسیب دیدگی شخص یا کمک فنر اقدام به فشرده سازی فنر و بیرون آوردن کمک فنر شود. به همین دلیل فنرجمع کن های ایستاده هیدرولیک و پنوماتیک (بادی) به عنوان تجهیزات و لوازم گاراژی و تعمیرگاهی پر کاربرد به شمار می روند.

فنرجمع کن هیدرولیک بیگ رد

عملیات فشرده سازی فنر و بیرون آوردن کمک فنر با قرار دادن فنر در بین دو فک فنرجمع کن ایستاده بیگ ردو فشردن پدال اتفاق می ­افتداین عملیات با سرعت و اطمینان مناسبی انجام می شود و بعد از فشردن فنر به میزان دلخواه و بیرون آمدن مهره کمک فنر می توانید اقدام به باز کردن آن کرده و در انتها به آرامی با فشردن پدال تخلیه فنر را آزاد کنید.

فنر جمع کن ها علاوه بر نوع فرمان عملیات که به دو نوع هیدرولیکی و پنوماتیکی تقسیم می شود، از لحاظ سری قفل کننده فنر هم به دو گروه فنر جمع کن با سری قابل تنظیم و فنر جمع کن با سری قابل تعویض تقسیم می شوند. در این مدل همانطور که در تصویر مشاهده می شود، سری از نوع قابل تعویض بوده و کاربر با توجه به قطر فنر مورد نظر می تواند سری های مدنظر را قرار داده و با پین های موجود آن ها را ثابت کنید.

محصولات مرتبط

فنرجمع کن 1تن ایستاده پنوماتیک با سری متغیر بیگ رد
فنرجمع کن 1تن ایستاده پنوماتیک قابل تنظیم بیگ رد
فهرست