جک نمایشگاهی بیگ رد

مدل: TRA9012

جک نمایشگاهی
  • بالا بردن بار تنها با فشردن یک پدال
  • لمس کردن کامل چرخ خودرو توسط استوانه های جک
  • توانایی چرخش 180 درجه با دو جک نمایشگاهی
  • توانایی چرخش 360 درجه با چهار جک نمایشگاهی
  • دارای شیر اطمینان جهت جلوگیری از ازدیاد فشار
  • راحتی در جابجایی خودرو در فضای محدود
  • مناسب جهت استفاده در نمایشگاه و فروشگاه خودرو
جک نمایشگاهی

ویدیو آموزش نحوه استفاده از جک نمایشگاهی

مدل:TRA9012
ظرفیت680 کیلو گرم
وزن18 کیلوگرم

جک نمایشگاهی یا همان جک اسکیتی 12 اینچ بیگ رد محصولی مناسب برای جابجایی خودرو بدون استفاده از روشن کردن یا صرف انرژی زیاد فیزیکی برای مکان هایی همچون نمایشگاه خودرو است. فضای محدود مکان هایی همچون نمایشگاه ماشین به شما اجازه روشن کردن خودرو و جابجایی با وسعت زیاد را نمی دهد.

از این رو شما با گذاشتن جک نمایشگاهی ۱۲ اینچ بیگ رد به زیر چرخ های خودرو و فشردن پدال با پا، توسط استوانه های طراحی شده در این جک خودرو و چرخ های آن را مهار کرده و با کمترین نیروی فیزیکی می توانید خودرو را در فضای دلخواه خود با ایمنی بالا جابجا کنید.

توجه داشته باشید که استوانه ها صرفا لاستیک خودرو را احاطه کرده و هیچگونه تماسی با شاسی نخواهند داشت. از این رو هیچ آسیبی به جک یا شاسی خودرو وارد نخواهد شد.

جک نمایشگاهی جک اسکیتی بیگ رد

قابلیت چرخش 360 درجه ای جک نمایشگاهی یا همان جک اسکیتی ۱۲ اینچ بیگ رد مهمترین ویژگی آن است که همانطور که گفته شد امکان جابجایی راحت خودرو را در فضاهای محدودی همچون نمایشگاه­ های خودرو یا انبارها فراهم می کند.

کار کردن با جک نمایشگاهی ۱۲ اینچ (جک اسکیتی) بیگ رد بسیار آسان بوده و بعد از باز کردن جک و قرار دادن دو استوانه در دو طرف لاستیک، با فشار دادن پدال استوانه ها به نرمی به یکدیگر نزدیک شده و لاستیک را قفل کرده و فاصله ای را بین لاستیک و زمین ایجاد می کند تا کاربر بتواند خودرو را به آرامی حرکت دهد.

محصولات مرتبط

جک بطری پنوماتیکی 20 تن بیگ رد
جک لوزی 2 تن دستی بیگ رد
فهرست