جک سوسماری 5 تن بلند پدال دار بیگ رد

مدل: TR50001

جک سوسماری بلند
  • مناسب جهت بالابردن اتومبیل های سواری و نیمه سنگین برای انجام امور روتین تعمیراتی
  • بدنه بلند برای دسترسی به نقاط دور از دسترس
  • استیل و آلیاژ مناسب با طول عمر بالا
  • مجهز به سیستم کنترل فشار تولیدی
  • اضافه شدن پدال جهت تسریع عملکرد و رسیدن زودتر سری جک به محل اتصال
  • دارای چرخ برای حمل و نقل آسان
جک سوسماری بلند
مدل:TR50001
ظرفیت5 تن
کمترین ارتفاع150 میلیمتر
بیشترین ارتفاع570 میلیمتر
سایز محصول150*418*1412م م
وزن85 کیلوگرم

جک سوسماری ابزاری برای بالا بردن بارهای سنگین است. این بارها می­ تواند شامل خودرو، ماشین آلات صنعتی و امثالهم باشد. ساختار جک سوسماری به گونه ای طراحی شده که کاربر با صرف انرژی کم و ایمنی بالا و صرفا با فشار دادن یک پدال یا بالا و پایین بردن یک دسته می­ تواند بارهای با وزن بسیار بالایی را از روی زمین بلند کند.  جک های سوسماری موجود در بازار جهت بالا بردن خودروهای سبک و سنگین، به دو گروه هیدرولیکی و پنوماتیکی (بادی) تقسیم می شوند. جک های سوسماری هیدرولیکی عموما به دو دسته جک های کوتاه و بلند تقسیم می شوند. این جک ها بسته به مدل های متفاوت خود می توانند تا ارتفاعات مختلفی بار را از روی زمین بلند کنند.

بدنه خوابیده و سوسماری شکل این جک ها به راحتی در زیر خودرو قرار می­ گیرد و توسط  چرخ های تعبیه شده برای این محصول می­ توان آن را در زیر خودرو برای دستیابی به نقطه بالا رونده حرکت داد.

جک سوسماری بلند پدال

جک سوسماری 5 تن بلند پدال دار بیگ رد مجهز به یک پمپ پیستونی است که این پیستون توسط اتصالات مناسب بازوهای جک را به سمت بالا حرکت می دهد.

اورینگ های به کار رفته در جک سوسماری 5 تن بلند بیگ رد، سیستم هیدرولیکی را از گردوغبار و نشتی های احتمالی روغن حفظ می کند.

برای جلوگیری از آسیب دیدگی ناشی از تولید فشار بیش از حد، جک سوسماری 5 تن بلند بیگ رد به یک سیستم فشار شکن داخلی مجهز شده است که در مواقع ضروری از آسیب دیدن جک و به تبع آن بار بالا رفته جلوگیری می کند.

طراحی فشرده و کم عرض جک سوسماری 5 تن بلندبیگ رد اجازه استفاده از آن را در محیط های کوچک فراهم می کند.

پدال طراحی شده برای این جک سرعت بالا رفتن جک را افزایش می­ دهد. معمولا از این پدال تا لحظه رسیدن سری جک به بار استفاده می­کنند.

از جک سوسماری 5 تن بلند بیگ رد عموما برای بالا بردن خودروهای سواری و نیمه سنگین استفاده می شود.

محصولات مرتبط

جک سوسماری 10 تن بلند پدال دار بیگ رد
جک سوسماری 3 تن بلند پدال دار بیگ رد
فهرست