جک سوسماری 3.5 تن پدال دار بیگ رد

مدل: T83502

جک سوسماری پدال دار بیگ رد
  • مناسب برای بالا بردن خودروهای سواری
  • دارای عرض مناسب و یک عدد شیر فشارشکن داخلی برای ایمنی بالا
  • مجهز به سیستم برگشت روغن ناشی از وارد شدن فشار بیش از حد
  • ساخته شده با آلیاژ مقاوم برای طول عمر زیاد
  • مجهز به یک پدال جهت تسریع در عمل بالا بردن
  • دارای چرخ هایی با قابلیت گردش 360 درجه
  • دارای دسته بلند و مناسب برای نقاط دور از دسترس
جک سوسماری پدال دار
مدل:T83502
ظرفیت3/5 تن
کمترین ارتفاع145 میلی متر
بیشترین ارتفاع500 میلی متر
سایز محصول180*346*685 م م
وزن37.2 کیلوگرم

جک سوسماری ابزاری برای بالا بردن بارهای سنگین است. این بارها می­ تواند شامل خودرو، ماشین آلات صنعتی و امثالهم باشد. ساختار جک سوسماری به گونه ای طراحی شده که کاربر با صرف انرژی کم و ایمنی بالا و صرفا با فشار دادن یک پدال یا بالا و پایین بردن یک دسته می ­تواند بارهای با وزن بسیار بالایی را از روی زمین بلند کند. جک های سوسماری موجود در بازار جهت بالا بردن خودروهای سبک و سنگین، به دو گروه هیدرولیکی و پنوماتیکی (بادی) تقسیم می شوند. جک های سوسماری هیدرولیکی عموما به دو دسته جک های کوتاه و بلند تقسیم می شوند. این جک ها بسته به مدل­ های متفاوت خود می­ توانند تا ارتفاعات مختلفی بار را از روی زمین بلند کنند.

بدنه خوابیده و سوسماری شکل این جک ها به راحتی در زیر خودرو قرار می­گیرد و توسط چرخ های تعبیه شده برای این محصول می ­توان آن را در زیر خودرو برای دستیابی به نقطه بالا رونده حرکت داد.

جک سوسماری 3.5 تن پدال دار بیگ رد مجهز به یک پمپ پیستونی است که این پیستون توسط اتصالات مناسب بازوهای جک را به سمت بالا حرکت می دهد.

جک سوسماری پدال دار بیگ رد
جک سوسماری بیگ رد

اورینگ های به کار رفته در جک سوسماری پدال دار بیگ رد، سیستم هیدرولیکی را از گردوغبار و نشتی های احتمالی روغن حفظ می کند.

برای جلوگیری از آسیب دیدگی ناشی از تولید فشار بیش از حد، جک سوسماری بیگ رد به یک سیستم فشار شکن داخلی مجهز شده است که در مواقع وارد شدن فشار بیش از حد به جک وارد عمل شده و از آسیب دیدگی جک و به تبع آن بار حمل شده جلوگیری می کند.

طراحی فشرده جک سوسماری 3.5 تن پدال دار بیگ رد اجازه استفاده و نگهداری از آن را در محیط های کوچک فراهم می کند.

پدال تعبیه شده در این جک با استفاده از اهرم ها و بازویی های طراحی شده جک را به سمت بالا حرکت می­ دهد و باعث زودتر رسیدن سری بالا برنده جک به نقطه محل اتصال جک می شود. این پدال ارتباطی با سیلندر هیدرولیکی جک ندارد.

عمل پمپ کردن در جک سوسماری پدال دار بیگ رد توسط دسته و عمل برگشت دسته پمپ با یک فنر شاخکی اتفاق می افتد.

محصولات مرتبط

جک سوسماری 3 تن بیگ رد
جک سوسماری 2 تن کورسی تمام آلومینیومی 2 پمپ بیگ رد
فهرست