جک سوسماری 3تن دسته گردان شاسی بلند SUV بیگ رد

مدل: T83006F

سوسماری 3تن شاسی بلند SUV
  • مناسب جهت بالا بردن انواع خودروی سواری
  • دارای یک عدد سری بلند جهت استفاده در زمان بالا بردن خودروهای شاسی بلند
  • دارای عرض مناسب و یک عدد شیر فشارشکن داخلی برای ایمنی بالا
  • مجهز به سیستم برگشت روغن ناشی از وارد شدن فشار بیش از حد
  • ساخته شده با آلیاژ مقاوم برای طول عمر زیاد
  • دارای بدنه فشرده برای استفاده های خاص
  • دارای چرخ­ هایی با قابلیت گردش 360 درجه
  • دارای دسته بلند و مناسب برای نقاط دور از دسترس
  • گردش 360 درجه دسته جک
سوسماری 3تن شاسی بلند SUV

ویدیو آموزش نحوه استفاده از جک سوسماری ۳تن دسته گردان شاسی بلند suv

مدل:T83006F
ظرفیت3 تن
کمترین ارتفاع150 میلی متر
بیشترین ارتفاع530 میلی متر
سایز محصول158*242*632 م م
وزن19.6 کیلوگرم

جک سوسماری ابزاری برای بالا بردن بارهای سنگین است. این بارها می­ تواند شامل خودرو، ماشین آلات صنعتی و امثالهم باشد. ساختار جک سوسماری به گونه ای طراحی شده که کاربر با صرف انرژی کم و ایمنی بالا و صرفا با فشار دادن یک پدال یا بالا و پایین بردن یک دسته می ­تواند بارهای با وزن بسیار بالایی را از روی زمین بلند کند. جک های سوسماری موجود در بازار جهت بالا بردن خودروهای سبک و سنگین، به دو گروه هیدرولیکی و پنوماتیکی (بادی) تقسیم می شوند. جک های سوسماری هیدرولیکی عموما به دو دسته جک های کوتاه و بلند تقسیم می شوند. این جک ها بسته به مدل های متفاوت خود می­ توانند تا ارتفاعات مختلفی بار را از روی زمین بلند کنند.

بدنه خوابیده و سوسماری شکل این جک ها به راحتی در زیر خودرو قرار می ­گیرد و توسط چرخ های تعبیه شده برای این محصول می­ توان آن را در زیر خودرو برای دستیابی به نقطه بالا رونده حرکت داد.

جک سوسماری 3تن شاسی بلند یا همان SUV بیگ رد عموما برای خودروهایی که فاصله آنها از زمین بیشتر از سایر خودروها است، استفاده می شود. برای مصرف کمتر انرژی توسط کاربر، یک اهرم در کنار بدنه این جک قرار گرفته که کاربر با استفاده از آن می ­تواند سری جک را به  سرعت به نقطه اتصال با بار رسانده و از این طریق انرژی و وقت کمتری برای فعالیت مورد نظر خود مصرف کند.

جک سوسماری 3 تن شاسی بلند SUV
جک سوسماری 3 تن شاسی بلند SUV

جک سوسماری 3 تن دسته گردان شاسی بلند SUV بیگ رد مجهز به یک پمپ پیستونی است که این پیستون توسط اتصالات مناسب بازوهای جک را به سمت بالا حرکت می دهد.

جک سوسماری 3تن شاسی بلند SUV بیگ رد برای بالابردن بار تا سقف 3 تن طراحی شده است. بدنه کوچک این جک امکان استفاده از آن را برای مصارف خاص فراهم کرده است.

اورینگ های به کار رفته در جک سوسماری 3 تن SUV، سیستم هیدرولیکی را از گردوغبار و نشتی های احتمالی روغن حفظ می کند.

برای جلوگیری از آسیب دیدگی ناشی از تولید فشار بیش از حد، جک سوسماری بیگ رد به یک سیستم فشار شکن داخلی مجهز شده است که در مواقع وارد شدن فشار بیش از حد به جک وارد عمل شده و از آسیب دیدگی جک و به تبع آن بار حمل شده جلوگیری می کند.

این محصول به راحتی در وسایل نقلیه قرار می گیرد. جک سوسماری 3 تن دسته گردان شاسی بلند از لحاظ ایمنی تحت بررسی و تست های مختلف قرار گرفته است.

محصولات مرتبط

جک سوسماری 3 تن کورسی دوپمپ بیگ رد
جک سوسماری 3 تن بیگ رد
فهرست