جک سوسماری 3 تن بلند پدال دار بیگ رد

مدل: TR30002

جک سوسماری بلند
  • مناسب جهت بالابردن اتومبیل های سواری برای انجام امور روتین تعمیراتی
  • بدنه بلند برای دسترسی به نقاط دور از دسترس
  • استیل و آلیاژ مناسب با طول عمر بالا
  • مجهز به سیستم کنترل فشار تولیدی
  • اضافه شدن پدال جهت تسریع عملکرد و رسیدن سری جک به محل اتصال بار
  • دارای چرخ برای حمل و نقل آسان
جک سوسماری بلند
مدل:TR30002
ظرفیت3 تن
کمترین ارتفاع140 میلی متر
بیشترین ارتفاع670 میلی متر
ابعاد محصول140*436*1100م م
وزن54 کیلوگرم

جک سوسماری ابزاری برای بالا بردن بارهای سنگین است. این بارها می­ تواند شامل خودرو، ماشین آلات صنعتی و امثالهم باشد. ساختار جک سوسماری به گونه ای طراحی شده که کاربر با صرف انرژی کم و ایمنی بالا و صرفا با فشار دادن یک پدال یا بالا و پایین بردن یک دسته می تواند بارهای با وزن بسیار بالایی را از روی زمین بلند کند. جک های سوسماری موجود در بازار جهت بالا بردن خودروهای سبک و سنگین، به دو گروه هیدرولیکی و پنوماتیکی (بادی) تقسیم می شوند. جک های سوسماری هیدرولیکی عموما به دو دسته جک های کوتاه و بلند تقسیم می شوند. این جک ها بسته به مدل های متفاوت خود می ­توانند تا ارتفاعات مختلفی بار را از روی زمین بلند کنند.

بدنه خوابیده و سوسماری شکل این جک ها به راحتی در زیر خودرو قرار می­ گیرد و توسط  چرخ های تعبیه شده برای این محصول می ­توان آن را در زیر خودرو برای دستیابی به نقطه بالا رونده حرکت داد.

جک سوسماری بلند پدال

جک سوسماری 3 تن بلند پدال دار بیگ رد مجهز به یک پمپ پیستونی است که این پیستون توسط اتصالات مناسب بازوهای جک را به سمت بالا حرکت می دهد.

برای جلوگیری از آسیب دیدگی ناشی از تولید فشار بیش از حد، جک به یک سیستم فشار شکن داخلی مجهز شده است که در مواقع وارد شدن فشار بیش از حد از آسیب دیدن جک و بار جلوگیری می کند.

طراحی فشرده و کم عرض جک سوسماری 3 تن بلند بیگ رد اجازه استفاده از آن را در محیط های کوچک فراهم می کند.

پدال طراحی شده برای این جک سرعت بالا رفتن جک را افزایش می­ دهد. معمولا از این پدال تا لحظه رسیدن سری جک به بار استفاده می­ کنند.

محصولات مرتبط

جک سوسماری 5 تن بلند پدال دار بیگ رد
جک سوسماری 3 تن بلند پدال دار طرح مگا اسپانیا بیگ رد
فهرست