جک سوسماری 3تن پدال دار سپهر

مدل: SEPEHR-3ton

جک سوسماری 3تن پدال دار سپهر ایرانی
  • مناسب جهت بالا بردن خودروهای سواری
  • دارای دسته بلند تمام فلزی
  • دارای چرخ های گردان برای جابجایی راحت
  • بدنه بلند برای دسترسی به نقاط دور از دسترس
  • دارای رنگ کوره ای
  • مجهز به پدال جهت تسریع در عملیات بالا بردن بار
  • دارای یک پمپ هیدرولیک قوی و دقیق، طراحی شده با متد روز دنیا
جک سوسماری 3تن پدال دار سپهر ایرانی
مدل:SEPEHR-3ton
ظرفیت3 تن
کمترین ارتفاع100 میلی متر
بیشترین ارتفاع500 میلی متر

جک سوسماری ایرانی پدال دار سپهر ابزاری برای بالا بردن بارهای سنگین است. این بارها می­ تواند شامل خودرو، ماشین آلات صنعتی و امثالهم باشد. ساختار جک سوسماری به گونه ­ای طراحی شده که کاربر با صرف انرژی کم و ایمنی بالا و صرفا با فشار دادن یک پدال یا بالا و پایین بردن یک دسته می­ تواند بارهای با وزن بسیار بالایی را از روی زمین بلند کند. جک ­های سوسماری بسته به مدل­ های متفاوت خود می ­توانند تا ارتفاعات مختلفی بار را از روی زمین بلند کنند. این جک توانایی بالا بردن بار را تا حداقل ارتفاع 10 سانتی متر و حداکثر ارتفاع 50 سانتی متر داراست.

بدنه خوابیده و سوسماری شکل این جک ­ها به راحتی در زیر خودرو قرار می ­گیرد و توسط  چرخ ­های تعبیه شده برای این محصول می توان آن را در زیر خودرو برای دستیابی به نقطه بالا رونده حرکت داد. بدنه بلند جک سوسماری ایرانی سپهر آن را برای استفاده در نقاطی که دسترسی سایر جک ها به آن نقطه امکان پذیر نیست را فراهم کرده است.

جک سوسماری 3تن پدال دار سپهر مجهز به یک پمپ حرفه ای پیستونی است که این پیستون توسط اتصالات مناسب بازوهای جک را به سمت بالا حرکت می دهد. این پمپ تحت تست های ایمنی و فنی استانداردی قرار گرفته و به راحتی توانایی بالابردن تا 3تن بار را داراست. توجه داشته باشید که بعد از بالا بردن بار توسط جک سوسماری می بایست از خرک برای نگهداری بار استفاده کنید.

جک سوسماری 3تن پدال دار سپهر ایرانی

محصولات مرتبط

خرک تعمیرگاهی 3تن سپهر
درجه باد کارگاهی ووفو
فهرست