جک سوسماری 15 تن/ 30 تن تلسکوپی پنوماتیکی (بادی) فک کوتاه بیگ رد

مدل: TRA30-2ML

جک سوسماری تلسکوپی پنوماتیکی فک کوتاه بیگ رد
  • مناسب جهت بالا بردن خودروهای سنگین نظیر کامیون، ماشین های کشاورزی و ماشین آلات صنعتی
  • دارای یک پمپ هوای قدرتمند برای بارهای سنگین بدون صرف کمترین نیروی فیزیکی توسط کاربر
  • مجهز به سیستم کنترل فشار بیش از حد
  • مجهز به یک دسته بلند برای جابجایی راحت
  • دارای لاستیک هایی با جنس نرم و منعطف برای جابجایی راحت
  • دارای ظرفیت دوگانه 15 تن و 30 تن توسط پیستون های تلسکوپی
  • مجهز به دو سری کمکی برای بالا بردن میزان ارتفاع حداکثر جک
جک سوسماری بادی تلسکوپی
مدل:TRA30-2ML
ظرفیت15/30 تن
کمترین ارتفاع150 میلی متر
بیشترین ارتفاع409 میلی متر
میزان کورس15تن: 66 میلی متر
30تن: 73 میلی متر
ارتفاع دو عدد کمکی45+75 میلی متر
سایز150*290*430 م م
وزن30 کیلوگرم

جک های سوسماری موجود در بازار جهت بالا بردن خودروهای سبک و سنگین، به دو گروه هیدرولیکی و پنوماتیکی (بادی) تقسیم می شوند. انواع جک سوسماری بادی که به دو صورت معمولی و تلسکوپی طراحی می شوند، عموما با ظرفیت و تناژهای بالا جهت بالا بردن بارها و خودروهای سنگین همچون کامیون، اتوبوس، ماشین آلات کشاورزی و صنعتی که نیاز به قدرت بیشتری جهت جابجایی دارند، استفاده می شود. پسوند بادی جک این مورد را بیان می­ کند که سیستم فرماندهی این جک به صورت پنوماتیک بوده و برای استفاده از آن نیاز به یک کمپورسور هوا است. با متصل شدن جک به مخزن هوا و سپس باز کردن مسیر پنوماتیک توسط شاسی ها و یا دستگیره تفنگی، نیروی باد به واسطه بلوک پنوماتیکی به پمپ روغن منتقل شده و باعث بالا رفتن پیستون و به تبع آن بار می­ شود.

جک سوسماری بادی 15 تن / 30 تن تلسکوپی فک کوتاه بیگ­ رد مجهز به یک پمپ هوا برای بلند کردن بارهای سنگین است. تمامی پمپ ها و اتصالات پنوماتیک و هیدرولیک این جک در داخل بدنه قوطی شکل جک قرار گرفته و باعث به وجود آمدن ساختاری یکپارچه برای قرارگیری راحت در زیر خودروهای سنگین با ارتفاعات مختلف شده است. این جک دارای سرعتی بیشتر نسبت به سایر محصولات هیدرولیکی در هنگام بالا بردن بار و تماس جک با بار است.

این مدل جک ­ها دارای ظرفیت ­هایی بین 15 تا 60 تن هستند. این مدل از جک دارای دو ظرفیت 15تن و 30تن است که به تبع همین میزان ارتفاع بالا برنده جک به نسبت ظرفیت بالا برنده تغییر می­ کند.

جک سوسماری بادی تلسکوپی بیگ رد
جک سوسماری تلسکوپی بادی فک کوتاه بیگ رد

دو عدد شاسی طلایی رنگ به همراه دو شیلنگ قرمز و مشکی که خطوط پنوماتیکی را تشکیل می دهند، عملیات بالا بردن جک سوسماری 15 تن / 30 تن تلسکوپی بادی فک کوتاه بیگ­ رد را اجرا می­ کنند. یکی از شاسی ها برای بالا بردن جک طراحی شده که با فشردن و نگه داشتن آن جک حرکت رو به بالای خود را شروع کرده و با فشردن و نگه داشتن شاسی دیگر جک به سمت پایین حرکت می ­کند. طراحی اینگونه برای بالا و پایین بردن جک سوسماری 15 تن / 30 تن تلسکوپی بادی فک کوتاه بیگ­ رد، سرعت عملیات را افزایش داده و سادگی کار با آن میزان بهره وری را افزایش می ­دهد.

طراحی فشرده جک سوسماری 15 تن / 30 تن تلسکوپی فک کوتاه بیگ رد این اجازه را می­ دهد که به راحتی زیر ماشین های سنگین همچون کامیون و اتوبوس و ماشین آلات کشاورزی و سایر ماشین آلات صنعتی قرار گرفته و با بالابردن ماشین فضای لازم برای انجام تعمیرات را فراهم کند.

کنترل ارتفاع دلخواه جک سوسماری 15 تن / 30 تن تلسکوپی بادی فک کوتاه بیگ­ رد با استفاده شاسی های طراحی شده امکان­ پذیر و قابل اجراست.

دو عدد سری کمکی برای اضافه کردن میزان ارتفاع بالابرنده جک در مجموعه تعبیه شده که به میزان مشخصی این ارتفاع را افزایش می­ دهند و باعث ارتباط سریع جک با بار نیز می­ شوند.

محصولات مرتبط

جک سوسماری 15 تن/ 30 تن تلسکوپی پنوماتیکی (بادی) تاشو بیگ رد
جک سوسماری 2/5 تن دوطرفه پنوماتیکی (بادی) بیگ رد
فهرست