جک سوسماری 15 تن / 30 تن تلسکوپی پنوماتیکی (بادی) تاشو بیگ رد

مدل: TRA30SP

جک سوسماری تلسکوپی پنوماتیکی تاشو
  • مناسب جهت بالا بردن خودروهای سنگین نظیر کامیون، ماشین های کشاورزی و ماشین آلات صنعتی
  • دارای یک پمپ هوای قدرتمند برای بارهای سنگین بدون صرف کمترین نیروی فیزیکی توسط کاربر
  • مجهز به یک دسته تاشو برای نگهداری و جابجایی راحت جک
  • دارای لاستیک هایی با جنس نرم و منعطف برای جابجایی راحت
  • مجهز به دو سری کمکی برای بالا بردن میزان ارتفاع حداکثر جک
  • مجهز به سیستم کنترل فشار بیش از حد
  • دارای ظرفیت دوگانه 15تن و 30تن توسط پیستون های تلسکوپی
جک سوسماری تلسکوپی بادی
مدل:TRA30SP
ظرفیت15/30 تن
کمترین ارتفاع150 میلی متر
بیشترین ارتفاع409 میلی متر
میزان کورس15تن: 66 میلی متر
30تن: 73 میلی متر
ارتفاع دو عدد کمکی45+75
سایز150*290*430 م م
وزن19 کیلوگرم

جک های سوسماری موجود در بازار جهت بالا بردن خودروهای سبک و سنگین، به دو گروه هیدرولیکی و پنوماتیکی (بادی) تقسیم می شوند. انواع جک سوسماری بادی که به دو صورت معمولی و تلسکوپی طراحی می شوند، عموما با ظرفیت و تناژهای بالا جهت بالا بردن بارها و خودروهای سنگین همچون کامیون، اتوبوس، ماشین آلات کشاورزی و صنعتی که نیاز به قدرت بیشتری جهت جابجایی دارند، استفاده می شود. پسوند بادی جک این مورد را بیان می­ کند که سیستم فرماندهی این جک به صورت پنوماتیک بوده و برای استفاده از آن نیاز به یک کمپورسور هوا است. با متصل شدن جک به مخزن هوا و سپس باز کردن مسیر پنوماتیک توسط شاسی ها و یا دستگیره تفنگی، نیروی باد به واسطه بلوک پنوماتیکی به پمپ روغن منتقل شده و باعث بالا رفتن پیستون و به تبع آن بار می­ شود.

جک سوسماری 15 تن / 30 تن تلسکوپی بادی تاشو بیگ ­رد مجهز به یک پمپ هوا برای بلند کردن بارهای سنگین است.  تمامی پمپ ها و اتصالات پنوماتیک و هیدرولیک این جک در داخل بدنه قوطی شکل جک قرار گرفته و باعث به وجود آمدن ساختاری یکپارچه برای قرارگیری راحت در زیر خودروهای سنگین با ارتفاعات مختلف شده است. این جک دارای سرعتی بیشتر نسبت به  سایر محصولات هیدرولیکی در هنگام بالا بردن بار و تماس جک با بار است.

این مدل جک­­ ها دارای ظرفیت هایی بین 15 تا 60 تن هستند. این مدل از جک دارای دو ظرفیت 15تن و 30تن است که به تبع همین میزان ارتفاع بالا برنده جک به نسبت ظرفیت بالا برنده تغییر می ­کند. دسته 1متر و 10 سانتی­ متری این جک به صورت تاشو بوده و در موقعیت های مختلف قابلیت قفل شدن دارد.

جک سوسماری بادی تلسکوپی بیگ رد
جک سوسماری تلسکوپی بادی تاشو

ضامن تعبیه شده روی دسته جک سوسماری 15 تن / 30 تن تلسکوپی بادی تاشو بیگ ­رد که دارای دو گزینه UP و DOWN است برای بالا بردن و پایین آوردن بار طراحی شده است. با چرخاندن آن به سمت گزینه UP جک بالا رفته و با چرخاندن آن به سمت DOWN شاهد پایین آمدن جک خواهیم بود. طراحی اینگونه برای بالا و پایین بردن جک سوسماری 15 تن / 30 تن تلسکوپی بادی تاشو بیگ ­رد، سرعت عملیات را افزایش داده و سادگی کار با آن میزان بهره وری را افزایش می­ دهد.

طراحی فشرده جک سوسماری بادی 15 تن / 30 تن تلسکوپی بیگ رد این اجازه را می ­دهد که به راحتی زیر ماشین های سنگین قرار گرفته و با بالابردن ماشین فضای لازم برای انجام تعمیرات را فراهم کند.

کنترل ارتفاع دلخواه جک با استفاده از ضامن دو جهته روی دسته جک سوسماری بادی 15 تن / 30 تن تلسکوپی بیگ ­رد کاملا امکان پذیر و قابل اجراست.

دو عدد سری کمکی برای اضافه کردن میزان ارتفاع بالابرنده جک در مجموعه تعبیه شده که به میزان مشخصی این ارتفاع را افزایش می دهند و باعث ارتباط سریع جک با بار نیز می­ شوند.

محصولات مرتبط

جک سوسماری 60تن/40تن/20تن تلسکوپی پنوماتیکی (بادی) فک کوتاه بیگ رد
جک سوسماری 15 تن/ 30 تن تلسکوپی پنوماتیکی (بادی) فک کوتاه بیگ رد
فهرست