جک بطری پنوماتیکی 35 تن بیگ رد

مدل: TRQ35002

جک بطری بادی 35 تن بیگ رد
  • طراحی شده با ظرفیت بالا جهت استفاده در زمینه صنایع و ماشین آلات و بارهای سنگین
  • مناسب برای بالا بردن خودروهای سنگین همچون کامیون و ماشین های کشاورزی و امثالهم
  • مجهز به پمپ هوا جهت سرعت دادن به عملیات بالا بردن بار و نیز تولید بیشترین قدرت
  • عمل کردن هم توسط پمپ هوا و هم توسط دسته هیدرولیکی جک
  • مجهز به دو فنر کنترل کننده برگشت پیستون
  • مجهز به شیر هوا با فیلتر یکپارچه و دارای پکینگ در قسمت هیدرولیکی
  • مجهز به سوپاپ کنترل فشار
  • مجهزه به دسته جهت جابجایی راحت جک
  • استفاده از آلیاژ گرما دیده جهت طول عمر زیاد
جک بطری بادی 35 تن بیگ رد

ویدیو آموزش نحوه استفاده از جک بطری پنوماتیکی

مدل:TRQ35002
ظرفیت35 تن
کمترین ارتفاع250 میلی متر
بیشترین ارتفاع405 میلی متر
میزان کورس150 میلی متر
ابعاد270*220*290 م م
وزن21.2 کیلوگرم

جک بطری یا همان جک روغنی یکی از لوازم و تجهیزات عمومی جهت بالا بردن بارهایی همچون خودرو یا تجهیزات دیگر صنایع به شمار می رود. جک های بطری که از ظرفیت های کم همچون 2 تن تا 100 تن و بیشتر را هم شامل می شود، گستره عملکردی وسیعی دارد و از استفاده شخصی افراد دارای اتومبیل سبک و سنگین تا صنایع کشتیرانی و امثالهم مورد استفاده قرار می گیرد.

جک بطری یا همان جک روغنی به دو گروه کلی هیدرولیک (روغنی) و پنوماتیک (بادی) تقسیم می شود که بنا به ظرفیت و قدرت مورد نیاز می توان گزینه مناسب را برای عملکرد مورد نظر انتخاب نمود. جک های بطری بادی عمدتا برای بالا بردن بارهای سنگین طراحی شده اند. علاوه بر این جک بطری پنوماتیک (بادی) با توجه به داشتن بلوک و پمپ هوا بار را با سرعت بالاتری نسبت به جک بطری هیدرولیکی بالا می برد. یکی از ویژگی های جک بطری بادی بیگ رد یا همان روغنی بادی قرار گرفتن یک میل پمپ علاوه بر پمپ هوا است که به کاربر امکان استفاده به صورت دستی از جک بطری بادی را نیز می دهد.

جک بطری بادی (پنوماتیک) 35 تن بیگ رد برای بالا بردن بارهای سنگین طراحی شده است. برای استفاده از این جک می بایست از یک کمپرسور هوا استفاده کرد. این جک می­تواند به صورت عمودی و یا تحت زاویه حداکثر سه درجه مورد استفاده قرار گیرد. بعد از بالا بردن بار توسط جک لازم است برای نگهداری بار برای مدت زمان عملیات تعمیری از خرک استفاده شود.

کنترل ارتفاع دلخواه جک بطری بادی بیگ رد با در دست داشتن قطعه تفنگی در سر شیلنگ کاملا امکان­پذیر بوده و با سرعت زیادی نیز قابل انجام است. پیچ مخصوصی بر روی قسمت بالایی این جک قرار دارد که برای نزدیک شدن هرچه بیشتر پیستون به بار طراحی شده است.

اورینگ و پکینگ های طراحی شده برای پمپ هوا و پمپ روغن جک بطری بادی 35 تن بیگ رد از جنس پلی اورتان بوده و می ­توانند فشار بالایی را تحمل کنند.

با توجه به طراحی خاص جک و قرار گرفتن بخش هیدرولیک و پنوماتیک جک بطری بادی (روغنی بادی) بیگ رد در کنار هم، ابعاد آن کوچک شده و نگهداری و حمل و نقل آن را آسان می کند.

محصولات مرتبط

جک بطری پنوماتیکی 50 تن بیگ رد
جک بطری پنوماتیکی 20 تن بیگ رد
فهرست