جک بطری هیدرولیکی 5 تن کیفی بیگ رد

مدل: T90504D-S

جک بطری 5 تن کیفی
  • طراحی شده جهت بالا بردن بار در صنایع مختلف
  • مناسب جهت بالا بردن خودرو برای انجام امور تعمیراتی روتین روی بخش های مختلف خودرو
  • مجهز به یک محور رزوه شده در بالای جک برای تغییر میزان ارتفاع حداقل و حداکثر جک
  • قابلیت کاربری بسیار آسان
  • قابلیت حمل و جابجایی راحت و قرار گرفتن در کمترین فضای ممکن در تعمیرگاه یا صندوق عقب خودرو
  • سطح برجسته و شبکه ای سری و کفی پهن پایه جک جهت بالا بردن ایمنی و جلوگیری از سر خوردن و لغزیدن بار
  • تقویت تمامی قسمت های تحت بار جک
جک بطری

ویدیو آموزش نحوه استفاده از جک بطری هیدرولیکی

مدل:T90504D-S
ظرفیت5 تن
کمترین ارتفاع185 میلی متر
بیشترین ارتفاع355 میلی متر
ارتفاع قابل تنظیم60 میلی متر
وزن3.9 کیلوگرم

جک بطری یا همان جک روغنی یکی از لوازم و تجهیزات عمومی جهت بالا بردن بارهایی همچون خودرو یا تجهیزات دیگر صنایع به شمار می رود. جک های بطری که از ظرفیت های کم همچون 2 تن تا 100 تن و بیشتر را هم شامل می شود، گستره عملکردی وسیعی دارد و از استفاده شخصی افراد دارای اتومبیل سبک و سنگین تا صنایع کشتیرانی و امثالهم مورد استفاده قرار می گیرد.

جک بطری یا همان جک روغنی به دو گروه کلی هیدرولیک (روغنی) و پنوماتیک (بادی) تقسیم می شود که بنا به ظرفیت و قدرت مورد نیاز می توان گزینه مناسب را برای عملکرد مورد نظر انتخاب نمود. جک بطری یا همان جک روغنی نیز به دو گروه جک بطری معمولی و جک بطری تلسکوپی تقسیم می شوند.

جک بطری (جک روغنی) 5 تن کیفی بیگ رد برای بالا بردن بار طراحی شده است. این جک می تواند به صورت عمودی و یا تحت زاویه حداکثر سه درجه مورد استفاده قرار گیرد. از آنجایی که استفاده از این جک معمولا برای امور روتین و تعمیراتی روی خودرو است، بعد از بالا بردن خودرو توسط جک لازم است برای نگهداری بار برای مدت زمان طولانی عملیات تعمیری از خرک تعمیرگاهی استفاده شود.

جک بطری 5 تن کیفی
جک بطری و جک روغنی بیگ رد

از جک بطری (جک روغنی) بیگ رد می توان در صنایع مختلف استفاده کرد. تنوع ظرفیت های این جک یکی دیگر از مزیت های آن به شمار رفته و امکان بهره وری آن را افزایش می ­دهد.

ارتفاع کم این جک امکان قرار گرفتن آن را در زیر خودروهای با شاسی پایین فراهم می کند.

جک بطری (جک روغنی) بیگ رد به سیستم کنترل افزایش فشار مجهز شده که در صورت وارد شدن فشاری بیش از حد مجاز، سوپاپ عمل کرده و از آسیب دیدگی جک و به تبع آن بار مورد نظر جلوگیری می کند.

کاربری جک بطری (جک روغنی) 5 تن بیگ رد بسیار آسان بوده و با بالا و پایین بردن دسته جک و با صرف کمترین نیروی فیزیکی می توان بارهای با وزن بالا را جابجا کرد. همانطور که گفته شد عمده استفاده جک بطری بیگ رد در صنایع تعمیراتی خودرو و مشاغل وابسته به آن است.

استفاده از پکینگ هایی از جنس پلی اورتان مقاومت جک را در برابر بالا برده و از خالی کردن پیستون در زیر بار جلوگیری می کند. علاوه بر این طراحی پهن کفی جک بطری بیگ رد استحکام آن را در زیر بار به طور قابل توجهی بالا می برد.

محصولات مرتبط

جک بطری هیدرولیکی 10 تن کیفی بیگ رد
جک بطری هیدرولیکی 3 تن کیفی بیگ رد
فهرست