جک بطری هیدرولیکی 30 تن بیگ رد

مدل: T93007

جک بطری 30 تن بیگ رد
  • طراحی شده جهت بالا بردن بار در صنایع مختلف
  • مناسب جهت بالا بردن خودرو برای انجام امور تعمیراتی روتین روی بخش های مختلف خودرو
  • مناسب برای خودروهای سنگین
  • قابلیت کاربری بسیار آسان
  • قابلیت حمل و جابجایی راحت و قرار گرفتن در کمترین فضای ممکن در تعمیرگاه یا خودرو
  • مجهز به سوپاپ کنترل فشار
  • دارای یک دستگیره متحرک برای جابجایی آسان
  • دارای کفی پهن جهت ایمنی و استحکام آن در هنگام بالا بردن بار
  • تقویت تمامی قسمت های تحت بار جک در هنگام ساخت
جک بطری

ویدیو آموزش نحوه استفاده از جک بطری هیدرولیکی

مدل:T93007
ظرفیت30 تن
کمترین ارتفاع240 میلی متر
بیشترین ارتفاع370 میلی متر
وزن12.41 کیلوگرم

جک بطری یا همان جک روغنی یکی از لوازم و تجهیزات عمومی جهت بالا بردن بارهایی همچون خودرو یا تجهیزات دیگر صنایع به شمار می رود. جک های بطری که از ظرفیت های کم همچون 2 تن تا 100 تن و بیشتر را هم شامل می شود، گستره عملکردی وسیعی دارد و از استفاده شخصی افراد دارای اتومبیل سبک و سنگین تا صنایع کشتیرانی و امثالهم مورد استفاده قرار می گیرد.

جک بطری یا همان جک روغنی به دو گروه کلی هیدرولیک (روغنی) و پنوماتیک (بادی) تقسیم می شود که بنا به ظرفیت و قدرت مورد نیاز می توان گزینه مناسب را برای عملکرد مورد نظر انتخاب نمود. جک بطری یا همان جک روغنی نیز به دو گروه جک بطری معمولی و جک بطری تلسکوپی تقسیم می شوند.

جک بطری (جک روغنی) 30 تن بیگ رد برای بالا بردن بار طراحی شده است. این جک می تواند به صورت عمودی و یا تحت زاویه حداکثر سه درجه مورد استفاده قرار گیرد.  از آنجایی که استفاده از این جک معمولا برای امور روتین و تعمیراتی روی خودرو است، بعد از بالا بردن بار توسط جک لازم است برای نگهداری بار برای مدت زمان عملیات تعمیری از خرک تعمیرگاهی استفاده شود.

جک بطری 30 تن بیگ رد
جک بطری و جک روغنی بیگ رد

از جک بطری (جک روغنی) بیگ رد می­ توان در صنایع مختلف استفاده کرد. تنوع ظرفیت های این جک یکی دیگر از مزیت های آن به شمار رفته و امکان بهره وری آن را افزایش می­ دهد.

ارتفاع کم این جک امکان قرار گرفتن آن را در زیر خودروهای با شاسی پایین فراهم می­ کند.

کاربری جک بطری (جک روغنی) 30 تن بیگ رد بسیار آسان بوده و با بالا و پایین بردن دسته جک و با صرف کمترین نیروی فیزیکی می توان بارهای با وزن بالا را جابجا کرد. همانطور که گفته شد عمده استفاده جک بطری بیگ رد در صنایع تعمیراتی خودرو و مشاغل وابسته به آن است. جک 30 تن برای بالا بردن بارها و خودروهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از پکینگ هایی از جنس پلی اورتان مقاومت جک را در برابر بالا برده و از خالی کردن پیستون در زیر بار جلوگیری می کند. علاوه بر این طراحی پهن کفی جک بطری بیگ رد استحکام آن را در زیر بار به طور قابل توجهی بالا می برد.

محصولات مرتبط

جک بطری هیدرولیکی 50 تن بیگ رد
جک بطری هیدرولیکی 10 تن کیفی بیگ رد
فهرست