جک بطری هیدرولیکی 100 تن کیفی بیگ رد

مدل: TRA910006

جک بطری هیدرولیکی 100 تن
  • طراحی شده جهت بالا بردن بار در صنایع مختلف
  • مناسب جهت بالا بردن خودرو برای انجام امور تعمیراتی روتین روی بخش های مختلف خودرو
  • مناسب برای خودروهای سنگین
  • بدنه یکپارچه و جوش داده شده و مستحکم
  • دارای دو پمپ برای داشتن سرعت بیشتر
  • قابلیت کاربری بسیار آسان
  • قابلیت حمل و جابجایی راحت و قرار گرفتن در کمترین فضای ممکن در تعمیرگاه یا خودرو
  • دارای دو دسته ثابت در کنار بدنه برای جابجایی آسان
  • دارای کفی پهن و ضخیم جهت ایمنی و استحکام جک در هنگام بالا بردن بار
  •  تقویت تمامی قسمت های تحت بار جک در هنگام ساخت
جک بطری هیدرولیکی 100 تن

ویدیو آموزش نحوه استفاده از جک بطری هیدرولیکی

مدل:TRA910006
ظرفیت100 تن
کمترین ارتفاع335 میلی متر
بیشترین ارتفاع515 میلی متر
وزن71.1 کیلوگرم

جک بطری یا همان جک روغنی یکی از لوازم و تجهیزات عمومی جهت بالا بردن بارهایی همچون خودرو یا تجهیزات دیگر صنایع به شمار می رود. جک های بطری که از ظرفیت های کم همچون 2 تن تا 100 تن و بیشتر را هم شامل می شود، گستره عملکردی وسیعی دارد و از استفاده شخصی افراد دارای اتومبیل سبک و سنگین تا صنایع کشتیرانی و امثالهم مورد استفاده قرار می گیرد.

جک بطری یا همان جک روغنی به دو گروه کلی هیدرولیک (روغنی) و پنوماتیک (بادی) تقسیم می شود که بنا به ظرفیت و قدرت مورد نیاز می توان گزینه مناسب را برای عملکرد مورد نظر انتخاب نمود. جک بطری یا همان جک روغنی نیز به دو گروه جک بطری معمولی و جک بطری تلسکوپی تقسیم می شوند.

جک بطری (جک روغنی) 100 تن بیگ رد برای بالا بردن بار طراحی شده است. این جک می تواند به صورت عمودی و یا تحت زاویه حداکثر سه درجه مورد استفاده قرار گیرد. از آنجایی که استفاده از این جک معمولا برای امور روتین و تعمیراتی روی خودرو است، بعد از بالا بردن بار توسط جک لازم است برای نگهداری بار برای مدت زمان عملیات تعمیری از خرک تعمیرگاهی استفاده شود.

جک بطری هیدرولیکی 100 تن
جک بطری و جک روغنی بیگ رد

از جک بطری روغنی می­ توان در صنایع مختلف استفاده کرد. تنوع ظرفیت های این جک یکی دیگر از مزیت های آن به شمار رفته و امکان بهره وری آن را افزایش می ­دهد.

ارتفاع کم این جک امکان قرار گرفتن آن را در زیر خودروهای با شاسی پایین فراهم می ­کند.

کاربری جک بطری (جک روغنی) 100 تن بیگ رد بسیار آسان بوده و با بالا و پایین بردن دسته جک و با صرف کمترین نیروی فیزیکی می توان بارهای با وزن بالا را جابجا کرد. همانطور که گفته شد عمده استفاده جک بطری بیگ رد در صنایع تعمیراتی خودرو و مشاغل وابسته به آن است. جک 30 تن برای بالا بردن بارها و خودروهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از پکینگ هایی از جنس پلی اورتان مقاومت جک را در برابر بالا برده و از خالی کردن پیستون در زیر بار جلوگیری می کند. علاوه بر این طراحی پهن کفی جک بطری بیگ رد استحکام آن را در زیر بار به طور قابل توجهی بالا می برد.

محصولات مرتبط

جک بطری هیدرولیکی 20 تن بیگ رد
جک بطری هیدرولیکی 50 تن بیگ رد
فهرست