بکس بادی 1/2 اینچ بیگ رد

مدل: TRZM2811

بکس بادی 1/2 اینچ بیگ رد
  • مکانیسم چکش دوقلو
  • دارای گشتاور بالا
  • دارای سرعت بالا
  • قابلیت تنظیم میزان قدرت
  • ساخته شده با وزن سبک و دوام زیاد و قدرت بالا
  • ایده آل برای تعمیرات عمومی روی ماشین، تایر خودرو و تجهیزات سنگین
بکس بادی
مدل:TRZM2811
ظرفیت پیچ16 میلی متر
سرعت8000 دور بر دقیقه
مکانیزمچکش دوقلو
بیشترین گشتاور550 نیوتن متر
فشار هوا6 تا 8 کیلوگرم بر سانتی متر مربع
سایز اتصال ورودی هوا1/4 اینچ
وزن2.6 کیلوگرم
اندازه سری1/2 اینچ

بکس بادی با سایزها و توانایی های مختلف به جهت کمتر کردن مصرف انرژی کاربر و نیز افزایش سرعت در انجام امور تعمیراتی، برای استفاده های عمومی در تمامی صنایع طراحی شده است. بکس بادی 1/2 اینچ به شما این امکان را می­ دهد که فعالیت­ هایی که انرژی زیادی از کاربر می­ گیرد را به راحتی و با صرفه مناسب اقتصادی انجام دهید.

بکس بادی ابزاری جهت باز و بسته کردن راحت پیچ است و در صنایع مختلف خصوصا صنعت اتومبیل کاربرد فراوانی دارد. این صنعت چه در زمینه ساخت یا در زمینه تعمیرات بیشترین استفاده را از بکس بادی دارد.

اجرای فرمان باز کردن یا بستن توسط نیروی باد صرفا با فشردن یک دکمه انجام می­ شود. قسمت انتهایی بکس بادی به مخزن هوا متصل شده و با فشردن ضامن تفنگی این ابزار، مشاهده خواهید کرد که نوک مربعی شکل بکس شروع به چرخش به چپ یا راست می ­کند.

بکس بادی 1/2 اینچ از لحاظ ظاهری به گونه ­ای طراحی شده که کاربر توانایی استفاده از آن را در نقاط سخت و با دسترسی کم داشته باشد.

سرعت و قدرت بالای این ابزار گستره عملکرد زیادی را برای مصرف کننده فراهم کرده است و کاربر توسط این ابزار توانایی باز کردن انواع و اقسام پیچ و مهره ­ها را خواهد داشت. بسته به سایز پیچ و مهره ها و قدرت مورد نیاز برای باز کردن آن ها، بکس های بادی به گروه های مختلف با سایزها و گشتاورهای متفاوتی تقسیم می شوند.

بکس بادی

محصولات مرتبط

بکس بادی 3/4 اینچ بیگ رد
کیت بکس 2/1 اینچ 32 پارچه 12 پر بیگ رد
فهرست